Krótka recenzja Bitcoin Revolution

Bitcoin Revolution to istniejąca od 2017 roku platforma kryptowalutowa z botem handlowym. Powstała dzięki zaangażowaniu xMarkets, jednego z najwyżej ocenianych brokerów. Dziś cały czas rośnie w siłę i zdobywa nowych użytkowników. Przyjrzeliśmy się jej, żeby zobaczyć, czy warto się tam zarejestrować.

Bitcoin Revolution recenzja wad

System nie jest idealny – to zaznaczamy od razu. Ze względu na dużą ilość funkcji, przejrzystość serwisu szczególnie na małych ekranach jest przeciętna. Nie ma jednak za bardzo możliwości jego przebudowania: w każdym przypadku pojawi się problem umiejscowienia niektórych elementów. Zresztą z tym kłopotem nie poradził sobie dotąd żaden producent ani wydawca i raczej nie ma co liczyć na to, że się to uda.

Druga wada Bitcoin Revolution to złudna prostota. Dla kogoś, kto nie rozumie idei handlu kryptowalutami, automat może wydawać się aż zbyt doskonałym rozwiązaniem. Powiedzmy jednak wprost: to, że można skonfigurować każdy, nawet najmniejszy szczegół strategii, będzie niektórych zniechęcało do częstej kontroli wyników. Czy to wada programu? Tylko o tyle, że informacja o konieczności nadzorowania algorytmu powinna być bardziej wyeksponowana.

Dla każdego coś miłego

Bitcoin Revolution to chyba pierwszy kryptobot, który faktycznie może pomóc w handlu ludziom na różnym poziomie zaawansowania. Nowicjuszy przekona konto demo i niski próg wejścia, średnio zaawansowani docenią zapewne samouczki i materiały dodatkowe, a najbardziej zaawansowani mnóstwo dodatkowych funkcji, które pozwalają dostosować handel. Widać, że bot był rozwijany przez osoby, które wiedziały, na co zwrócić uwagę i przy samym programowaniu, i przy projektowaniu interfejsu.

Prosty regulamin

Zawsze wysoko oceniamy serwisy, które nie komplikują graczom życia. Regulamin Bitcoin Revolution jest prosty, czytelny i zrozumiały. Nie ma w nim podejrzanych zapisów czy klauzul zabronionych. Owszem, miejscami jest rygorystyczny, ale hej, przecież mówimy o serwisie, któremu ludzie powierzają obrót naprawdę olbrzymimi kwotami pieniędzy! W praktyce zresztą widać, że regulamin działa, bo Bitcoin Revolution dostaje dobrą notę także za zapobieganie wyłudzeniom i oszustwom, co z pewnością ucieszy uczciwych graczy.

Skuteczność na imponującym poziomie

W przypadku Bitcoin Revolution recenzja powinna skupiać się na skuteczności. Powiedzmy sobie jasno: ponad 99%, które deklarują twórcy w materiałach reklamowych, to bzdura. Dokładnie tak samo, jak wszystkie wartości podawane w materiałach promocyjnych absolutnie każdej innej platformy. Niektóre redakcje, znane z dość liberalnej oceny sukcesów, twierdzą, że udało się osiągnąć 92% zwycięstw. My chcemy zwrócić uwagę na coś innego: nawet gdyby ten wskaźnik wyniósł raptem 60%, to już byłby trzykrotnie wyższy niż w przypadku handlu „ręcznego”. A wyniku własnych testów nie podajemy z bardzo prostej przyczyny: szanse na sukces nie zależą od samej platformy. Decydujące są ustawienia strategii, jakie przyjął użytkownik. Można stworzyć bardzo prosty system, który pozwoli osiągać sukces w 90%, ale wygrywać tylko drobne kwoty, a można zbudować skomplikowaną strategię o skuteczności 20-30%, ale za to gigantycznym zwrocie z inwestycji. Jak ty wykorzystasz Bitcoin Revolution, to już nie nasza sprawa.

Podsumowanie

W przypadku Bitcoin Revolution recenzja może skończyć się tylko w jeden sposób: to dobry, wygodny, a przede wszystkim bardzo elastyczny system. Ma kilka swoich ograniczeń, ale nie są one na tyle poważne, żeby się nimi przejmować. Do dopracowany kryptobot, który świetnie radzi sobie ze stawianymi przed nim wyzwaniami. Naszym zdaniem jest to jedna z najlepszych obecnie propozycji dla graczy rynku kryptowalutowego.